Patlayan su borusu tamiri yapılmadan önce patlağın yerini bulmak şarttır.

Antalya Tesisat Ustası tamirata girmeden önce tesisatı basınç kontrolü yapılarak hangi boruda kaçak olduğu arar, kaçak yeri bulunduktan sonra patlayan yerin tamirine fiyat verilerek ev sahibi onayı alınıp işe başlar.

Güvenilir, bilgi sahibi ve kaliteli çalışanlarımız ile tuvalet tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, su tesisatı bakım ve onarım, elektrik tesisatı bakım ve onarım, termosifon, şofben, gün ısı, duşakabin bakım ve onarım, kanal açma, petek temizliği, kanalizasyon açma, gider temizleme, su deposu temizliği konularında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedef almış bir firmayız. Eğitimli, güleryüzlü

ve güvenilir personelimiz ile Antalya içi ve çevresinde haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Banyonuzda, lavabonuzda veya herhangi su tesisatınızda ortaya çıkan gider tıkanmalarını lavabo tıkanıklığı açma servisi sayesinde kırma dökme yapmadan çözüyoruz. Tıkalı olan tuvalet borusu ve su tesisatınızı gönderdiğimiz özel robotlar sayesinde açabiliyoruz. Kaliteli elemanlarımız hertürlü donanıma sahiptir. Lavabo ve su tesisatı konuları dışında ayrıca elektrik, termosifon, şofben, gün ısı ve duşakabin ile ilgili tamir, bakım, onarım işlerinizi de itina ile gerçekleştiriyoruz.

Her alanda dünyanın kullandığı teknolojiyi biz sizler için, Antalya için sunuyoruz.

Antalya içi ve çevresinde 7 / 24 hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir