Antalya Kepez, Kanal Mahallesi Su Tesisat Bakım Onarım ve Tamirat Servisi

Binanızda su kaçağı var , tamir etmek istiyorsunuz fakat su kaçağının yerini bir türlü bulamıyorsunuz. Çok sıkıntılı bir durum ve çaresizce kırıp döküleceğeni düşünüyorsunuz.

Halbuki sahip olduğumuz son teknoloji su kaçağı tespit cihazı ile kaçak noktasını tespit ederek binanıza verilebilecek en az zararla tamirini ve tadilatını yapıyoruz.

Antalya Kepez, Kanal Mahallesi Tıkanıklık Açma ve Tamirat Servisi

Makine ile tıkalı boru açma, çeşitli nedenlerden dolayı pis su borularında ilerleyen suyun yavaşlaması veya tamamen durması sonucu ortaya çıkar. Tıkanıklık açma makinesinin içerisine yerleştirilen telin ucuna tıkanıklığı parçalayan aparat takılarak borunun açılması sağlanır. Sürekli tıkanan kanalizasyon boruları için tıkalı boru açma servislerinden görüntülü makine ile kontrol edilmesi istenmelidir. Mutfak lavabosu ya da bulaşık makinesinden gelen yemek artıkları, banyo lavabosunda veya giderindeki sabun ve saç kalıntıları ya da tuvaletlerdeki kâğıt atıkları ve yanlış döşeme nedeniyle zamanla borular içinde tıkanıklık yaşanabilmektedir. Pompalama işlemi veya kimyasal kullanımı boru tıkanıklığı için geçici çözümler olsa da ileri düzeyde tıkanıklıklar için yeterli olmadığı gibi lavabo açıcı gibi kimyasallar borulara zarar verecektir

Antalya Kepez, Kanal Mahallesi Robotla Su Kaçağı Tespit ve Kırmadan Onarım Servisi

Antalya Su Kaçağı Tespiti olaraktan, “Sis Tesisat” adı altında Antalya ve ilçelerinde profesyonel su kaçağı tespit personellerimizle 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Firmamız, kırmadan ve de dökmeden su kaçaklarınızın tespitini yapmakta ve en kısa süre içerisinde su kaçağının yerini tespit ederek derhal bu arızanın onarımını sağlar…

Su kaçağı bulma işlemlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle çalışmakta ve müşterilerimize ekonomik bağlamda uygun fiyatlar vererekten bütçelerine ciddi bağlamda katkı sağlamaktayız.

Antalya Kepez, Kanal Mahallesi Pimaş Boru Tamir Bakım ve Onarım Servisi

Patlayan su borusu tamiri yapılmadan önce patlağın yerini bulmak şarttır.

Antalya Tesisat Ustası tamirata girmeden önce tesisatı basınç kontrolü yapılarak hangi boruda kaçak olduğu arar, kaçak yeri bulunduktan sonra patlayan yerin tamirine fiyat verilerek ev sahibi onayı alınıp işe başlar.

Antalya Kepez, Kanal Mahallesi Gün Isı Tamir Bakım ve Onarım Servisi

Güneş enerjisi depolarımız metal aksamı tümüyle paslanmaz çelikten(krom-nikel) imal edilmiştir. Bu nedenle üretilen sıcak su içilebilir özelliktedir. Galvaniz kullanılan sistemlerde zamanla paslanma kireçlenme,tıkanma problemleri olmaktadır. Ayrıca galvaniz ve bu kalitedeki sistemlerde üretilen su içilebilir özellikte değildir. Sistemlerimizde sıcak ve soğuk su depolarında 50 mm kalınlığında poliüretan kullanılmaktadır.Bu sayede soğuk havalarda depodaki sıcak su uzun süre muhafaza edilebilmektedir. Güneş olmadığında bile uzun süre depo içerisindeki sıcak su kullanılabilmektedir. Güneş enerjisi sistemlerinin kazanlarında genellikle cam yünü kullanılmaktadır. Bunların ısıyı tutma özellikleri poliüretana göre çok daha düşüktür.

Antalya Kepez, Kanal Mahallesi Su Kaçağı Tespit ve Onarım Servisi

Zaman içerisinde ısınma sistemleri çeşitlenmiş olduğu gibi farklı cihazlardan da yararlanılmaya başlanmıştır. Eskiden soba ile ısınma sağlanıyor olsa da zamanla teknolojinin de gelişmeye başlaması tesisat sektörüne de büyük bir kolaylık getirmeye başlamıştır. Bu sayede ısınma konusunda bireylerin en kolay şekilde hizmetten faydalanması sağlanmaktadır. Doğalgazın hayatımıza girmesinden sonra ilk olarak elektrikli ve gazlı şofben sistemleri ortaya çıkmıştır. Bu sistem konutlar içerisinde sıcak su ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olurken, petek ısınması konusunda herhangi bir katkı da sağlamamış olur. Ancak son birkaç yıl içerisinde dogalgazlı kombiler ortaya çıkmış ve her binada sıklıkla kullanılır olmuştur. Özellikle de yeni yapılan binalar açısından büyük bir öneme sahip olmayı başarırlar. Yalnızca sıcak su açısından değil, ev içerisinde ısınma hizmetini de verirler. Radyatör ve petek sıcaklığını dilediğiniz şekilde kontrol edebilir ve otomatik şekilde bunu sürdürebilirsiniz.

Servis Formu

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.